Замовити дзвінок
Etalon House

Інвестиційно-будівельна девелоперська компанія, яка спеціалізується на реалізації проектів різної складності. За більш ніж 12 років досвіду на вітчизняному ринку у портфелі компанії зібрано понад 50 проектів з різних сегментів нерухомості: від житлових і торговельних комплексів до офісних центрів. За цей час компанія набула значний досвід, зберегла та примножила свої компетенції, відбулося становлення іміджу та формування цінностей.

Наші переваги

Надійність

Надійність

Будівництво для нас – не просто робота, це, в першу чергу, відповідальність перед нашими клієнтами. Саме тому відкритість бізнесу, високий рівень професіоналізму, відданість справі є основними пріоритетами нашої компанії.
Сучасні стандарти

Сучасні стандарти

Проекти з поглядом у майбутнє – ось візитка картка компанії Etalon House. Наші об’єкти нерухомості легко впізнати за їхньою унікальною складовою: сучасною архітектурою, дизайном та інноваційними будівельними рішеннями.
Контроль якості

Контроль якості

Ми залучаємо до створення своїх проектів кращих архітекторів та спеціалістів, гарантуючи надійність, якість будівництва та дотримання термінів. Потужна технічна та виробнича база, постійний контроль на всіх етапах будівельних та оздоблювальних робіт, увага до деталей – фундамент нашої діяльності.
Комфортні умови

Комфортні умови

Ми вважаємо, що відносини між клієнтом і девелопером не завершуються після передачі об’єкта у власність. З цієї причини компанія активно розвиває додаткові сервіси та послуги, що допомагає підтримувати високий рівень життя на наших об’єктах та створювати для Вас комфортні умови.
Довіра

Довіра

Ще на стадії проектування ми враховуємо всі потреби сучасних містян, прислухаємося до думки майбутніх мешканців. Ми дуже цінуємо довіру наших клієнтів, адже вона – наша головна цінність. Разом ми будуємо майбутнє!
Безпека

Безпека

Ми розуміємо, що для нас першочергові комфорт та безпека наших клієнтів. Саме тому Etalon House працює лише з перевіреними підрядниками і постійно вдосконалює якість виконуваних робіт.