Замовити дзвінок
Надійна інвестиція

Надійна інвестиція

Ми розпочинаємо продаж лише після отримання всіх дозвільних документів.
Перевірити документацію
Комфорт

Комфорт

Ми максимально подбали про Ваші зручність та комфорт, передбачивши низку переваг будинку: ергономічні нестандартні планування квартир; індивідуальне опалення; підземний паркінг на 30 машиномісць; готельну систему подачі ліфтів, яка суттєво скорочує час очікування.
Якісне обслуговування

Якісне обслуговування

Наші кваліфіковані спеціалісти вирішать будь-яке завдання в найкоротший термін. Наша компанія завжди робить більше для своїх клієнтів. За привабливу ціну ви отримаєте сучасну квартиру в будинку, побудованому за новітніми технологіями та з якісних матеріалів.
Надійний забудовник

Надійний забудовник

Протягом понад 12 років на українському ринку нерухомості було реалізовано більше 50 проектів. Наша компанія має справді бездоганну репутацію, що для нас є абсолютною цінністю.
Індивідуальне планування

Індивідуальне планування

Безумовною перевагою ЖК Роланд є те, що ми можемо запропонувати нашим клієнтам планування квартири із врахуванням усіх побажань. Обравши варіант площею 55 кв. м. Ви отримуєте студійну квартиру з двома спальнями та кухнею-вітальнею. А варіант площею 40 кв. м. – одну спальню та простору кухню-вітальню. Якщо Ви не знайдете серед запропонованих нами варіантів того, що шукаєте, ми безкоштовно розробимо для Вас індивідуальне планування.
Розвинута інфраструктура

Розвинута інфраструктура

Будинок розташований неподалік від усіх ключових пунктів, необхідних для комфортного життя: поблизу школа, дитячий садочок, у п’ятдесяти метрах зупинка громадського транспорту. На території комплексу передбачено дитячий майданчик. Окрім цього, біля території ЗОШ № 97 нашою компанією вже споруджено майданчик з комплексами-лабіринтами та міні-зону для гри.
Подивитися розташування на карті

Про об'єкт

Розташування: перехрестя
Очеретяна-Щурата
Поверхів: 8 житлових
+ 1 комерційний
Однорівневі квартири:
30 - 64 кв.м.
Дворівневі квартири:
82 - 128 кв. м.
Кількість квартир: 77
Висота стелі: 2,7 м
Утеплення: пінопласт 150 мм
Стіни: керамічний блок
Клас: комфорт
Опалення: індивідуальне
Паркінг: підземний, 30 паркомісць
Тип: монолітно-каркасний

Новий житловий комплекс «Роланд» на перехресті вулиць Очеретяної-Щурата має напрочуд ЗРУЧНЕ РОЗТАШУВАННЯ – дев’ятиповерховий будинок з підземним паркінгом знаходиться у спальній зоні Шевченківського району, неподалік від усіх ключових пунктів, необхідних для комфортного життя: поблизу школа, дитячий садочок, у п’ятдесяти метрах від будинку зупинка громадського транспорту, у десяти хвилинах пішки – ринок зі свіжими продуктами. Що ще потрібно для молодої сім’ї?

Для будівництва використовуються СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ЯКІСНІ І НАДІЙНІ МАТЕРІАЛИ. Тип будівництва – монолітно-каркасний, зовнішні стіни – з керамічного блоку товщиною 250 мм, буде проведено якісне утеплення фасаду пінополістирольними плитами товщиною 150 мм. Для монтажу міжквартирних перегородок також використовується керамічний блок, що значно підвищує тепло- та шумоізоляційні властивості приміщень.

ДЛЯ МАЛЮКІВ НА ТЕРИТОРІЇ КОМПЛЕКСУ ПЕРЕДБАЧЕНО ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК, а біля території ЗОШ № 97 нашою компанією споруджено сучасний майданчик з комплексами-лабіринтами та міні-зону для гри у баскетбол, а також триває процес спорудження дитячої гірки для катань на санчатах та лижах. На закупи майбутнім мешканцям ЖК Роланд далеко йти не потрібно – на першому поверсі будинку планується мінімаркет.

22 ТИПИ КВАРТИР ІЗ НЕСТАНДАРТНИМИ ПЛАНУВАЛЬНИМИ РІШЕННЯМИ на будь-який смак площами від 30 до 128 м² студії та класичні планування. Якщо Ви не знайдете серед запропонованих нами варіантів того, що шукаєте, ми безкоштовно розробимо для Вас індивідуальне планування.

Станом на сьогодні триває процес реалізації проекту-переможця громадського бюджету – СПОРТИВНОГО КОМПЛЕКСУ на території ЗОШ № 97, згідно якого, окрім футбольного поля, передбачено майданчики для гри у волейбол, баскетбол, міні-футбол із спеціальним покриттям. А також біля школи проводиться реконструкція скверу, в якому будуть розміщені стаціонарні столи для настільного тенісу та гри в шахи.

ETALON HOUSE – ЗАБУДОВНИК, ЯКОМУ ДОВІРЯЮТЬ. На сайті можна ознайомитися з усією дозвільною документацією на будівництво. Додаткову юридичну консультацію можна отримати, завітавши до центру продаж.

Планування

 

Майданчик з комплексами-лабіринтами «Etalon House»

Документи